fbpx

rozmah.com.ua

Правила та умови

Ми надаємо вам послуги згідно з повідомленнями і умовами, викладеними в цій угоді. Ви маєте дотримуватися правил, вказівок, політик та умов, що застосовуються до послуг, перш ніж ними користуватися. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінити цей сайт та ці умови.

Перш ніж продовжувати, будь ласка, прочитайте цю угоду, оскільки доступ до веб-сайту, перегляд веб-сторінок чи використання в інший спосіб позначає вашу згоду з усіма умовами цієї угоди.

Ви не повинні завантажувати, поширювати чи іншим чином публікувати на цьому Сайті будь-який вміст, інформацію чи інший матеріал, який (а) включає будь-які помилки, віруси, троянські коні чи інший шкідливий код або властивості; (b) є неправдоподібним, загрозливим, наклепницьким, нецензурним, непристойним, порнографічним, дискримінаційним або може спричинити будь-яку цивільну чи кримінальну відповідальність згідно із законами України або законами будь-якої іншої країни, яка може застосовуватися; або (c) порушує або порушує авторські права, патенти, торговельні марки, знаки обслуговування, комерційну таємницю або інші майнові права будь-якої особи.  Кожен раз, коли ви використовуєте пароль або ідентифікацію, ви вважаєтесь уповноваженим отримувати доступ та користуватися Сайтом таким чином, що відповідає умовам цього договору, а rozmah.com.ua не зобов’язаний досліджувати джерело  такого доступу або використання Сайту.

Якщо заздалегідь чітко не дозволено нашою компанією, то всі матеріали, включаючи зображення, текст, ілюстрації, малюнки, іконки, фотографії, програми, музичні кліпи та завантаження, відеокліпи та письмові та інші матеріали, що входять до цього Сайту (разом ” Зміст ”) призначені виключно для особистого некомерційного використання. Ви не можете використовувати в комерційних цілях будь-яку інформацію, взяту на Сайті, або використовувати будь-який Зміст Сайту на користь іншого бізнесу. Ми залишаємо за собою право відмовити в обслуговуванні, припинити облік рахунків та / або скасувати замовлення на свій розсуд, включаючи, без обмежень, якщо ми вважаємо, що поведінка клієнтів порушує чинне законодавство або шкодить нашим інтересам. Ви не можете відтворювати, розповсюджувати, показувати, продавати, здавати в оренду, передавати, створювати похідні роботи, перекладати, змінювати, реверсивно розробляти, розбирати, декомпілювати чи іншим чином експлуатувати цей Сайт або будь-яку його частину, якщо прямо не дозволено нашою компанією у письмовій формі.

Ви несете повну відповідальність за захист безпеки та конфіденційності пароля та ідентифікації, призначеної вам. Ви повинні негайно повідомити rozmah.com.ua про будь-яке несанкціоноване використання вашого пароля або ідентифікацію або будь-яке інше порушення чи загрозу порушення безпеки цього Сайту.