fbpx

rozmah.com.ua

Політика повернення

ЗАМОВЛЕННЯ 
Усі замовлення можна скасувати, поки вони не будуть відправлені. Якщо ваше замовлення було оплачено і вам потрібно змінити або скасувати його, ви повинні зв’язатися з нами протягом 12 годин. Щойно процес упаковки та доставки розпочався, його більше не можна скасувати.

ВІДШКОДУВАННЯ
Ваше задоволення – наш перший пріоритет. Ми хочемо, щоб ви купували з абсолютною впевненістю. Ось чому ми з гордістю пропонуємо виключні гарантії, що підтверджують отримання товару своєчасно та як описано.

Наш найвищий пріоритет – зробити вас щасливими, тому кожен, хто здійснює покупки на rozmah.com.ua, отримує такі гарантії:

повне відшкодування, якщо ви не отримаєте своє замовлення;
повне відшкодування, якщо ваше замовлення не надійде протягом гарантованого часу (5 робочих днів, не враховуючи 2-5 робочих днів);
повне або часткове повернення коштів, якщо товар не такий, як описано або пошкоджено;

Будьте Уважні!
Повне повернення коштів не доступне за таких обставин:

Індивідуальна розробка та пошив виробів під замовлення та/або з натуральної шкіри.

Замовлення не надходить через фактори, що знаходяться під Вашим контролем (наприклад, надання неправильної адреси доставки);
Замовлення не надходить через виняткові обставини, які не є під нашими контролем (наприклад, затримка через затори, ремонт доріг і стихійні лиха).
Ви можете подати запити на відшкодування протягом:

10 робочих днів після доставки замовлення;
45 робочих днів з моменту розміщення замовлення. Це можна зробити, надіславши повідомлення на сторінці “Контакти”.
Якщо у вас буде схвалено відшкодування, ваше відшкодування буде оброблено, і кредит буде автоматично застосовано до вашої кредитної картки або оригінального способу платежу протягом 14 днів.

ЛЕГКО ПОВЕРНУТИ
Усі наші продукти мають гарантію повернення грошей протягом 14 днів. Просто надішліть нам повідомлення на сторінці «Зв’язатися з нами» або зв’яжіться з нами на rozmah.com.ua, і ми повернемо .

Ми стоїмо за всім, що продаємо. Якщо ви не задоволені покупкою, ви можете повернути її для заміни або відмови. Ви повинні повернути її лише за свій рахунок.

Будь ласка, зв’яжіться з нами спочатку, і ми проведемо короткий діалог. Ми завжди готові запропонувати вам найкраще рішення!